Baimė gyventi

Konsultacijose klientams dažnai tenka išeiti iš savo komforto fozos. Jie atkeliauja į susitikimą su manimi atsinešdami elgesio šablonus, įpročius užtikrinančius jiems saugumą. Tačiau neretai mūsų mąstymas susiaurėja, tampa nelankstus ir nebepastebime, jog elgesys, kuris anksčiau buvo naudingas dabar pradeda kenkti. 
Konsultacijose mėgstu paklausti klientų:"Ar bijote mirti?" bei "Ar bijote gyventi?". Dauguma klientų sutinka, jog labiau nei mirties bijo gyventi. Ir dar labiau bijo klysti. Atsisukime į vaikus: jie eina, bando, klysta, krenta, bet toliau mokosi ir pažįsta gyvenimą. Deja, suaugusieji mato save rimtesniais, protingesniais ir retai leidžia sau nukrypti nuo "tiesaus" kelio. Neabejoju, jog ir jūs turite savo aplinkose drąsių, rizikuojančių žmonių, kurie visada turi keletą pasirinkimų gyventi. Jie tokie patys kaip jūs, tik skiriatės savo požiūriu į klaidas. Todėl ir pati sudvejojusi žengti žingsnį dažnai primenu sau, jog renkuosi ne KLAIDAS-renkuosi GYVENIMĄ.

Profesionali psichologinė pagalba. Psichologinės konsultacijos internetu.

Galite susisiekti telefonu: 8 63921143 arba el. paštu: klauskite@psichologeindre.lt. Daugiau informacijos http://psichologeindre.lt/#kontaktai

 

Sep 26, 2022