Tobulumo siekimas-greičiausias būdas tapti nelaimingu

Tobuli santykiai, namai, kelionės ir jų nuotraukos. Daugeliui pažįstami norai. Aplinka, žiniasklaida ir socialiniai tinklai suteikia puikias galimybes be perstojo siekti tobulumo ir tai rodyti kitiems. Tik ar dažnai pagalvojam: "Kokia mano tobulumo kaina?" Arba Kitas mane labai pristabdantis klausimas: "Kaip arti esu savo tobulumo?". Visa tobulumo siekimo esmė-siekti tai, kas nepasiekiama. 
Aš dažnai susitinku su savo noru atlikti darbus tobulai, užbaigti visas įmanomas užduotis, bet nuolatinis savęs stebėjimas, sustabdymas vis dažniau leidžia pasidžiaugti netobulumu. Taip kaip pasidžiaugiate sėkmingai atlikę darbus, pagirkite save, kad neįvykdėte visų planų, nekreipėte dėmesio į susiglamžiusius drabužius, neperskambinote į praleistą skambutį, nežinojote atsakymo į užduotą jums klausimą. Būti bent šiek tiek netobulam daugeliui nelengva užduotis, bet labai naudinga.

Profesionali psichologinė pagalba. Psichologinės konsultacijos internetu.

Galite susisiekti telefonu: 8 63921143 arba el. paštu: klauskite@psichologeindre.lt. Daugiau informacijos http://psichologeindre.lt/#kontaktai

 

Sep 26, 2022